Ubytovanie v Bojniciach, hneď pri vstupe do Bojnických kúpeľov. Nechajte sa prekvapiť kvalitou ubytovania, stravovania a služieb, ktoré Vám poskytneme v Penzióne Termal v Bojniciach. Tešíme sa na Vašu návštevu.
O Penzióne Dvojľôžková izba Rodinná suite Apartmán pre 5 osôb Apartmán Deluxe Apartmán No. 1 Reštaurácia Raňajková miestnosť Cenník Reštaurácia v ZOO Kontakt Video

Apartmán pre 5 osôb v penzióne TERMAL v Bojniciach

Luxusný apartmán sa skladá z dvoch miestností, kúpeľne a balkóna. Rozloha jednej z dvoch izieb je 36 m2, v ktorej sú umietnené tri pevné lôžka a druhej izby, ktorej rozloha je 20 m2 a sú v nej umiestnené dve pevné lôžka. Apartmén je vybavený kúpeľňou s talianskou kozmentikou, moderným sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Miestnosť je vybavená chladničkou, klimatizáciou, LCD TV, wifi free. Súčasťou apartmánu je veľký balkón s krásnym výhľadom na park penzióna. (prísteľku do apartmánu je možné za príplatok podľa cenníka)
Ceny sú uvedené s 10 % DPH. Platba možná hotovosťou aj bezhotovostne.
Storno poplatok: 3 až 0 dní pred dňom nástupu na pobyt činí storno poplatok 100% z celkovej sumy objednaného ubytovania.
Termal Bojnice s.r.o. si vyhradzuje právo na zmeny cien.